Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Türkiye Üzerinde Oynanan Yahudi Oyunları!

Türkiye Üzerinde Oynanan Yahudi Oyunları!

Tarih 15 Mayys 2010, 23:59 Editör

Bu yazı dizimizde Yahudiler ve idealleri siyonizmin Türkiye üzerine etkilerini ve hedeflerini özetlenmiş bölümler halinde okuyacaksınız! Kafanızda kavram karmaşaları olabilir veya bölümler arası geçişler manasız gelebilir.

Bu kısa yazı dizimizde Yahudiler ve idealleri siyonizmin Türkiye ve Müslümanlar üzerine etkilerini ve hedeflerini özetlenmiş bölümler halinde okuyacaksınız! İyi niyetli Yahudileri tenzih ederek başlamak lazımdır! İyi niyetli Yahudilerinde artık siyonizmin ne kadar "katil, barbar" bir sistem olduğunu anlamalarından rahatsız olan siyonist kesim yeni stratejiler üzerinde mesai harcamaktalar! Artık fiziki planlarını ikinci plana atan siyonist kesim metafizik alana ağırlık vermiş durumdalar! Metafizik şeytani varlıkların çokluğunun da olması nedeniylede bir hayli yol aldıklarını zan ediyorlar! Şimdi ülkemizden başlayarak kısa bir bakış yapalım, inşaAllah..

Bölüm 1

Ülkemizde artık dış destekli yerli iç düşmanların en büyük çapta olanının adı sanı, kim veya kimler olduğu, ne yiyip içtikleri, nerde yaşadıkları ve ne yaptıkları gibi her hareketleri net bir şekilde belli olmuştur.  Pkk ilk silahlı eylemlerine başladığı dönemlerde örgüt hakkında fazla doneler yoktu. Zamanla gerekli istihbari bilgilerin toparlanması ile 2007 yılı itibariyle örgütün yönetim kadrosundan tutun pkk kamplarının krokilerine, ellerindeki silah-diğer malzeme stok envanter sonuçlarına kadar birçok bilgi hazır hale gelmiştir. Günümüzde Pkk’nın siyasi kanadının Dtp olduğunu kundaktaki bebek dahi bilmektedir.  Bu nasıl bir adalet ve yargı sistemidir ki net delil ve belgeler dahilinde pkk partisi olduğu açık seçik ortada olan bir siyasi parti onlarca şehit haberinin gelmesi halinde dahi varlığını bu ülkede sürdürüyor. Üstelik bu parti ve mensupları Devlet’ten yüklü paralar almaktadır. Yani bölmeye çalıştıkları bu ülkenin parasını alarak birde! Demokrasi şemsiyesi altına siyasi bir parti olarak girip, özlerinde vatan hainlikleri bilinerek Türkiye Büyük Millet Meclisinde faaliyetlerine devam etmektedirler. Ha Kandil’de ha Mecliste! Hangi vicdan ve akla sığar bunlar anlamak çok güç! Aklın mantığın artık işleyemez hale geldiği bir durumdur bu!Normal bir vatandaş olarak “Pkk denilince çağrışım yapan sıfatlar” soruldu varsayalım? Cevap verelim;

Terör örgütü.
Türkiye düşmanı.
Katiller topluluğu.
Bebek katilleri.
Vatan hainleri.
Şerefsizler.
Yuva yıkan ocak söndüren namussuzlar.
Satılık maşalar.(Dış güçlerin)

Gibi sıfatlar sıralanıp gitmektedir.  İşte Dtp bu sıfatları taşıyan bir örgütün siyasi temsilcisi konumundadır!

Şimdi saydığım bu sıfatları ve daha fazlasını taşıyan bir örgütün partisi olan Dtp’nin gerek perde arkasında gerekse aleni bir şekilde dış güçlerden aldığı destek ortadadır. Bazı Avrupa ülkelerinin parlamenterlerinden bazıları özellikle doğu illerindeki geçmişteki adıyla Hadep yöneticilerini ve şimdiki adıyla Dtp yöneticilerini ziyaretlerini gazete ve televizyonlardan izliyoruz. Yabancı ziyaretçilerinin genelde mason olduğunu ve değişik  masonik örgütler ile de bağlantılarını göz önüne alırsak dönen kirlik çarkları tahmin edebilirsiniz. Bu noktada size kendi çizdiğim Siyonizm şemasını incelemenizi tavsiye ediyorum! 

 

Metafizik şeytani varlık baş şeytanın kontrolündeki bir sistem! 

Ayrıca bu şema Lions, Rotary gibi kuruluşlardan ödül, hediye v.s alanlara ve gazetelerinin sayfalarında bu derneklerin haberini yapanlara ithaf olunur..

Siyonizm’in nasıl bir tehlike olduğunu iyi anlamak lazımdır. Tamamen hümanist felsefeye dayalı bir inanca bağlı olan bu zehirli karışımlı sistem her geçen gün tehlike dişlerini daha keskin hale getirmektedir. Kendi alt derneklerinin bir çoğunu insani yardımlaşma dernekleri v.s gibi tanıtıp birçok gizli kararlar alarak, ülkeler üzerindeki yaptırım güçleriyle dünya düzeni için tehlike olan bu sistemin baş aktör ülkesi İsrail’dir. Ne komik dimi toprak yüz ölçümü bizim Konya ilimizin yarısı kadar dahi olmayan bir ülke dünya genelinde söz sahibi olsun. Gelmiş geçmiş bütün ABD başkanlarının da mason olduğunu düşünürsek İsrail’in gücünü anlayabiliriz. “ABD Yahudilerin elinde!” tezi çok aşikar bir gerçektir. Amerikan dolarında dahi bir çok figürde Yahudi etkisini görebilirsiniz. Örnek vereyim; Yahudiler için manevi değer taşıyan yedi başlıklı şamdanı dolarda görebilirisiniz!! Bu arada ABD’nin Katolik ve Mason olmayan ilk başkanı olma ünvanını taşıyan John F. Kennedy’den bahsetmeden geçemeyeceğim.

ABD Başkanı John F. Kennedy, 1963 yılında, Dallas’ta uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetmişti. ABD halkının en sevdiği başkanlardan biri olan Kennedy’nin öldürülmesiyle ilgili olarak binlerce sayfadan oluşan raporlar hazırlandı, ancak suikasta ilişkin sır perdesi hiçbir zaman kalkmadı. “ABD’nin Katolik ve Mason olmayan ilk başkanı” Kennedy, 43 yaşındayken (1960’da) Eisenhower’ın ardından başkanlık görevini devraldı. Barışçı politika anlayışını savunuyordu. Başkan John F. Kennedy, 22 Kasım 1963’te seçim kampanyası sırasında eşi Jacqulin Kennedy ile geldiği Dallas’ta üstü açık bir otomobille halkı selamlarken vurularak hayatını kaybetmiş, suikast zanlısı Lee Harvey Oswald da yakalandıktan sonra birkaç gün içinde vurularak öldürülmüştü.

Ne gariptir ki Kennedy suikastçısı olarak yakalanan Oswald suikastten 2 gün sonra mahkemeye çıkarılırken yüzlerce FBI ajanı arasında yahudi bir bar işletmecisi olan Jack Ruby tarafından öldürülmüştür..Jack Ruby ise 1967 yılında aniden kansere yakalanıp 'hapiste kendisine kanser yapıcı ilaçlar verildiğini' söyler ve ölür... Sonuç olarak Kennedy’nin öldürülmesini şöyle açıklayabiliriz;

İsrail ve MOSSAD: ABD'de dolarlar Federal Reserve tarafından basılmakta ve bu kurum devlet bünyesinde değil, aksine Yahudi ailelerin kontrolünde özeldir! Yani dünyanın süper gücü denilen ülkenin parasını Yahudiler basıyor! Başkan Kennedy ise bu düzeni değiştirmek ve Federal Reserve'yi kamusallaştırmak için çalışmalar başlatmıştı! Bu tabii ki Yahudileri rahatsız etmişti. Bir diğer sebep ise; Başkan Kennedy İsrail'e 'nükleer programına son vermesi' için ultimatom vermiştir..Ancak çok kısa sürede ortadoğuda süper güç olmak isteyen İsrail buna kulak asmamıştır...Ancak Kennedy ısrar edince İsrail başkanı Ben Gurıon istifa etmiştir..Kennedy ile bu işin yürümeyeceğini ve başkan yardımcısı Lyndon Johnsson'ın başkanlık için ideal olduğunu anlayan İsrail gizli servisi MOSSAD suikast kararı alır..Fransız Suikast çetesiyle bağlantıya geçen MOSSAD çetenin suikasti astronomik bir meblağ karşılığında üstlenmesini sağlar.. Fransız suikast çetesi başkanı öldürür ve ortadan kaybolur.. MOSSAD'a ise Amerikan derin devletindeki bağlantılarını,CIA ve FBI'daki üst düzey dostlarını ve kurmaylarını ve kendi adamı olan yahudi mafya babası Meyer Lansky'i kullanarak suikast sonrası arda kalan delilleri ve görgü tanıklarını yok etmek kalır ve başarılı olurlar!!

Bölüm 2

Amerika, kurulduğu günden itibaren Yahudilerin ve masonların etkisinde kalmıştır. Nitekim Chicago’daki Amerika’yı kuranlar anıtında da bu açıkça görülmektedir. Bu dev anıtta; ortada ABD’nin ilk devlet başkanı Washington, solunda Yahudi banker Robert Morris ve sağında başka bir Yahudi Haym Salomon vardır. Amerika Başkanlarının çoğunun mason olduğu zaten aşikar: Bush, Clinton, Benjamin Franklin, Abraham Lincoln, Andrew Johnson ve Rutherford Hayes en çok bilinen isimlerdir.

Gördüğünüz gibi dünyanın süper gücü olarak bilinen ABD dahi kimlerin kontrolünde sanırım anlamışsınızdır. Amerikan emperyalizmi karşıtlığı peşinde koşan birçok dernek ve vakıf neden hiç İsrail emperyalizmi adı altında bir tez ortaya koymuyor. ABD hedef şaşırtmak içinde kullanılan bir unsur olabilir mi? nasıl olsa süper bir güç kimse bir şeyde yapamaz! Bilmem anlatabildim mi?

İsrail önüne çıkan her engeli ne pahasına olursa olsun kolayca aşmaktadır. İsrail’in Yahudi ırkının menfaatleri için yapamayacakları yoktur. Bu yüzden bir çok kesim tarafından katil terörist bir ülke olarak bilinmektedir. Lübnan ve Filistin’de yaptığı katliamlar, katlettiği altı aylık Vaad bebekler, yüzlerce Müslüman insanımıza nasıl kıydıkları hala belleğimizden kazınmış değildir. Özellikle Dünyanın en önemli gizli servislerinden biri olan Mossad aracılığı ile dünya ülkelerinde çok önemli bir kontrgerilla yaptırım gücü ve diğer Yahudi örgütleri-Masonizm sistemi ile de siyasi, ekonomik, medya ve ticari gibi bir çok alanda yaptırım güçlerine sahiptirler.

Bir nevi Yahudi ideali olan Siyonizm’in doğasında olan İslamiyet düşmanlığını bütün Yahudi halkında ve yaşamlarında çok rahat görebilirsiniz. Yahudiler asırlarca, Allah’ın gönderdiği dinleri, peygamberleri yok etmeye uğraştılar. Dinleri yok etmek için masonluğu kurdular. 1918'de biten Birinci Cihân Harbi'nden sonra, din düşmanı olan komünist devletler kurdular. Bir yandan da, önce İstanbul, sonra Mısır hahambaşısı olan Hayım Naum, dünyanın biricik İslâm devleti Osmanlı imparatorluğunu yıkmak için, kapitalist ve emperyalist devletler arasında Masonlar ve Yahudiler eşliğinde fırıldaklar çevirdi. Neticede, İslâm âleminin liderliğini yapan koca imparatorluk içeriden parçalandı. Müslümanlara gerici etiketi yapıştırıldı. İslâmiyet kuvvetsiz kaldı, yok olmaya yüz tuttu. Yıl 2008 ve halen planlar devam etmektedir. Özellikle beynelmilel ilişkileri kuvvetli olan birçok medya holding ve şirketleri sayesinde ülke üzerinde istenilen psikolojik etki oluşturulmaktadır. Masonik çevrelerle ilişkileri kuvvetli olan Doğan, Koç ve Eczacıbaşı gruplarının ülkemizdeki ekonomik etkilerini konuşmaya gerek yok(!?)

Siyon protokollerinin 15. maddesinde, dünya Yahûdî krallığı kuruluncaya kadar, bütün memleketlerde temâyüz etmiş kişiler elde edilerek, Siyonizm hizmet için kullanılmalıdır deniliyor.

Yahûdîler, bukalemun gibi, bulundukları yerin rengini alırlar. Rusya'da bolşevik bir ihtilâlci, Amerika'da zengin bir bankerdir. Türkiye’de ülkücüsünden, devrimci solcusuna ve dini tarikat üyesine kadar; diğer memleketlerde kapitalistinden komünistine kadar her renge girerler.

Siyonistler, dünyayı, iktisadi, ticârî ablûkaya almak, ihracat ve ithalâtı elinde tutmak için çalışırlar. Siyonistler, ideallerini gerçekleştirebilmek için protokoller hazırlamışlardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

1- Gençleri ahlâksızlığa teşvik etmek, ( Televole kültürü tarzı batı kültürünü ülkemize empoze edip, ağaç yaş iken eğilir misali gerek yazılı ve görsel yayın yapan dış odaklı kurumlarında vasıtasıyla ülke gençliği üzerinde büyük bir oranda ahlaksızlık varlık göstermektedir. Popstar, BBG yarışmaları ve diğer aşk, lüks, popüler hayatı özendirici birçok dizi ile gençliğin bilinçaltına yerleştirilen imandan uzak düşünce olguları sayesinde imansız ve ahlaksız bir gençliğin yetişmesine neden olunuyor. Bknz: Televole Kültürü başlıklı makalem)

2- Âile kudsiyetini yıkmak, ( Televizyon kanalları vasıtasıyla aileler üzerinde oluşturulan aile kudsiyetinin tahribatını bir çok televizyon programında çok rahat görülebilmektedir. Bu noktada beynelmilel ilişkileri kuvvetli olan televizyon kanalları üzerlerine düşen görevlerini son derece titiz ve sinsice yerine getirmektedir.)

3- San'at anlayışını düşürmek, müstehcen kalıba dökmek, ( Eskiye nazaran şarkılardaki cinsel kelimeleri içeren cümlelerin artması ve kliplerdeki müstehcen görüntülerin bir hayli çoğalması bu maddeye verilecek en güzel örneklerden bir kaçıdır. Bu bağlamda Ankara’dan Çıkan Ses başlıklı yazımı okursanız daha da fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.)

4- Mukaddesâta olan hürmeti tahrip etmek, ( Yazılı ve görsel basında İslamiyet üzerinde anlamsız ve yalan yanlış ortaya atılan görüşler ve bu görüşlere, beyanlara inanan insanlarımız bu maddenin amacına alet olan insanlardır. Başörtüsü olayını da bu maddeye verilecek bir örnek olarak algılayabiliriz. Çünkü manevi değeri çok büyük olan başörtüsünün sinsi planlar ve maşalar dahilinde ülkemizde yasaklanması bu maddeye verilecek çok güzel bir örnektir.)

5- Lüks ve zararlı modayı teşvik etmek, ( Müslüman bir ülke olarak bir yaz mevsiminde Ankara Karanfil Sokak’ta gezmiş ve İstanbul Taksim’de gezmiş olup gördüğünüz görüntüler dahilinde düşünmüş olsanız bu maddeyi anlamış olursunuz. Ayrıca televizyonlarda özellikle bayan kesiminde ki hal ve görüntülere Müslümanlık çerçevesinde baktığınızda Yaradan’ın emirleriyle nasıl zıt görüntüler olduğunu çok kolay anlayabilirsiniz!)

6- İnsanları, fâidesiz eğlence ve oyunlar ile oyalamak, ( Televizyonlardaki sabah programları ve magazin programları tarzı faydasız yayınlarla insanımız oyalanmakta, bu sayede izlenmelerden doğan reyting tepkisi ile Siyonizm’e bilerek veya bilmeyerek alet olan televizyon kanallarına destek olunmaktadır. )

7- Sapık nazariyeler(öğretiler) ileri sürerek İslâmiyet’i yok etmeye çalışmak, ( Başörtüsüne yönelik yürütülen karalama kampanyaları, bir üniversite öğretim üyesinin “Ezan Türkçe okunmalı diyerek açıklama yapması” gibi örnekler bu maddeye verilecek en güzel örneklerdir. Daha da açıklamalı olması açısından Manşetlerdeki Dinsizlik ve Masonik Ruhlar Yine Dine Saldırdı! Başlıklı yazılarımı okuyabilirsiniz. )

8- Cemiyeti sınıflara ayırmak ve aralarına husûmet sokmak, ( Ülkemizde oluşturulan ayrımcılık ve ırkçılıklar bu madde için verilecek örneklerdir. Örn: Kürt sorunu, alevi sorunu )

9- Grev ve lokavtları körüklemek, ( TUSİAD ve birçok kamu, sendika kuruluşlarının girdiği ilişkiler ve ülke gündemine olan açıklamalarını yazılı ve görsel medyadan takip edebiliyoruz. )

10- Mâli istikrarı bozmak, ( Bu maddeye örneği Anadolu’da halen günlüğü 2 Ytl’ye çalışan veya benim memleketimde tuğla ocaklarında haftalık 30-40 Ytl’ye sigortasız çalışan insanlarımızı örnek vermiş olsak ülkemizin mali istikrarını çok küçük bir pencereden bakarak özetlemiş olabiliriz. )

Müstehcen neşriyat(yayın) yapan yayınlar, bilerek veya bilmeyerek Siyonizm’e âlet oluyorlar.

Yukarıdaki maddelere bakıp, ülkemizdeki geçerlilik dereceleri ile kıyaslama yaptığınızda alacağınız sonuçların %90’nın altında olmadığını görmeniz sürpriz olmamalı. Maddelerin daha açıklamalı olması açısından maddelerden sonra, açıklama yapmaya çalıştım.

Bölüm 3

İsrail denince akla gelenlerden liste başlarında gelen birde Mossad vardır. Mossad’ın birçok ülkedeki terör unsuruyla ve ülkelerdeki kritik konumdaki kişilerle bağlantılarının olduğu apaçık bir gerçektir. İsrail’in menfaatleri hususunda çok hassas olan Mossad ve yetkilileri, oyunlarını deşifre ettiklerine inandıkları ve canlarını bir hayli sıkan kişilere gereken cevabı gayri resmi olarak vermektedir. Öngörüme göre; Mumcu suikastı bir Mossad icraatıdır. Uğur Mumcu Barzani-Mossad yakınlaşması hakkında bir yazı yazdıktan sonra yine Mossad taktiği bombalı bir suikast sonucu hayata veda etmişti. İsrail ile uzlaşamayan ABD Eski Başkanı John F. Kennedy’nin hazin sonunu yukarıda açıklamıştım.

Mossad hakkında biraz daha bahsetmek gerekirse; İbranice'de Enstitü anlamına gelen, 2 mart 1951'de David Ben-Gurion'un ayrı Yahudi istihbarat örgütlerini bir araya getirerek kurduğu Gizli İsrail İstihbarat Servisi (Mossad The Institute for Intelligence and Special Tasks) bugün dünya geneline yayılmış binlerce ajanıyla güçlü bir gizli servistir.

Merkezi Tel Aviv'de bulunan örgüt, CIA kardeşlerine bile eğitim vermiştir. 50 yıl sonra bile Nazi amcaları bulan örgütün eylemleri saymakla bitmez. Özellikle bombalı suikastlarıyla adı sık sık gündeme gelmişti. Cep telefonlarından bile bomba yapacak kadar ileri teknolojisi olmasına rağmen hala ölümsüzlük formülünü bulamamışlardır.

Her pisliğin altından onlar çıkar; ya da her dünya çapındaki bir gelişmede onların bir parmağı vardır desek yeridir. Mossad, İsrail’in Müslüman coğrafyasında varlığını koruyabilmesi adına amansız bir mücadele veren bir gizli servistir. Çokta abartılacak kadar multi-güçlü bir servis değildir ama komplo teorisyenlerince adından sık söz edilmesinin nedenlerinden biride Mossad’ın dünyanın hakkında en az bilgi sahibi olduğu bir gizli servis olmasıdır.

Ortadoğu’daki kukla liderlerin neredeyse hepsinin Mossad ile yakın ilişkileri vardır. Mossad bu liderlere büyük para desteğiyle istediklerini yaptırmaktadırlar.

Yukarıda birazcık bahsettiğim gibi Mossad Türkiye’de sayısı belirsiz operasyonlara imza atmıştır. Şimdi Mossad’ın ülkemizdeki etkinliklerinden bazılarına değinirsek;

Bölüm 4

Orgeneral Eşref Bitlis’in şehit olmasında İsrail-Mossad etkisi kesin bir gerçektir. Eşref Paşa’nın askeri mantığı, yeteneği dışında istihbarat ağıda çok güçlüydü. Pkk içerisinde de birçok muhbir istihbarat sağlıyordu. Gelen istihbaratların birçoğunda pkk kamplarına sık sık gidip gelen hatta bazı kamplarda yerleşik kalan ve pkk üst düzey yöneticileriyle birlikte strateji ve plan çalışmaları yapan İsrail’li ve ABD’li yetkililerin olduğudur. Aslında bu yetkililer Mossad subayları ve CIA ajanlarından başka kimseler değillerdi. Eşref Paşa artık bunları gerekli devlet adamlarına ve kamuoyuna açıklamaya başlamıştı. İşte bu dönemde Ankara'dan kalkan Paşanın uçağının sözde teknik arızadan düşmesi ile Eşref Paşa şehit oluyordu! Mossad ve CIA kendi hesaplarında bir başarılı suikasta daha imza atmışlardı. Zamanın sindirilmiş Türk istihbarat birimleri ve yetkilileride acziyet içinde bu duruma sessiz kalmışlardı!

İsrail’in dünya genelinde savunma sanayindeki pazar payı oldukça yüksektir. Birçok araştırmacının yazılarında belirttiği gibi İsrail özellikle ülkelere sattığı elektronik mekanizması olan araç gereçleri merkezi bir noktadan yönetebilmek içinde gizlice uyguladığı yöntemler vardır. Yıl 2008 ve en son özellikle İsrail menşeli savaş uçaklarımızın içlerinde bu tip bir entegre sistemini devre dışı bırakmak ve kendimizin yapacağı milli yazılımlarımız olarak nitelendirilen projeleri yürüten Aselsan mühendislerinin akıbetleri ortadadır(!?)

Tuğgeneral Bahtiyar Aydın’da İsrail’in pkk ile olan ilişkilerinden bahsetmeye başladığı dönemlerde Diyarbakır Lice’de kanas marka suikast tüfeği ile şehit edilmiştir. Bu suikastı yapan kişinin pkk’lı grup içerisindeki bir Mossad ajanı olduğu  söylenmektedir ama kesin olarak kanıtlanamamıştır.

Uğur Mumcu suikastı zaten kokusu Fizan’dan duyulan bir Mossad suikastıdır. Bu suikast hakkında yukarıda bahsetmiştik!

Cem Ersever ise kimilerine göre kahraman kimilerine göre de haindir. Gerçi hain diyen timsahların ve kitaplar çıkaran kesimin girdiği beynelmilel ilişkilere baktığınızda çıkar amaçlı bir iftira attıklarını anlayabilirsiniz. Jandarma İstihbaratçı Binbaşı Cem Ersever, Eşref Paşanın en sevdiği ve güvendiği askerlerinden biridir demiş olsam bu suikastın arkasındaki İsrail-Mossad parmağını görebilirsiniz!

Devam Edecek, inşaAllah!!!

Saygılarımla ve Rahman olan Allah'ın inayetiyle sağlıklı ve huzurlu yaşamlar dilerim, 
Abdülhamit Hanoğulları!

 
 

Bu haber 20128 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
İstihbarat

LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...

LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI... LEVON AMCAYLA HASBİHAL... MAALESEF; YARALARIM AÇILDI...

OKURLARIMIZ PETROL VE MADEN OYUNLARINI AÇIKLIYOR...

OKURLARIMIZ PETROL VE MADEN OYUNLARINI AÇIKLIYOR... TÜRKİYE'DE PETROL KİME SAKLANIYOR kitabımızı elden ele dolaştırıp BİZZAT YAŞADIĞI ve şahit olduğu olayları anla...

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im