Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
3 PAPAZ... ALTIN STOKLARI... GENÇLİK İKSİRİ...

3 PAPAZ... ALTIN STOKLARI... GENÇLİK İKSİRİ...

Tarih 15 Ocak 2016, 13:21 Editör Hakan Y. ÇEBİ

Şeytanilerin yer altı oyunlarından..

Siyon ve piyonları buna vaftizli kardeşlerimiz deyip hararet verdikleri Taşnak Ermenileri ve bakiyeleri de dahil, DÜNYA İHTİLALİ için amansız bir acele içindeler?..

Niye?..

Şeytani güçleri ni bir dönem nisbeten askıya mı alınacak?..

Dun/ya alçak yerde bir  saadeti ahıreyn/veda kuşağı mı bekleniyor?..

Peygamber Efendimiz'in (s.a.v), "Onlar benim kardeşlerimdir" dediği ahir zaman yağmurlarının Fuzuli'nin bir beytinde söylediği gibi rayihallarını/kokularını mı algıladılar...

Evet, bir telaşları var...

Gayretini Hüda'dan alan naçiz bir HALK BİLİMCİ olarak, bazen özel görüşmelerimi kaynak kişi ve kişilere de söz verdiğim veçhile kağıt, kalem, kayıt cihazı vb. kullanmadığım için hafızada kalanlardan yazarım..

Bir çoğunu da özel  arşivimde (zamana ve zemine göre ışığa kavuşturmak için) saklarım.. 

Önemli bir kısmını da  KAMUOYU AKLINA, SİNE-İ MİLLETE emanet ederim… 

Konya topraklarında, Hindistan’daki gurular, Tibet’teki Lama’lar tarafından yetiştirilmiş bir Ermeni var.. Türkçe isim ve soyisim kullanıyor.. Özellikle KONYA BÖLGESİ’NDEKİ Ermeniler tarafından saklanmış çok miktardaki altınların yerlerini iyi biliyor. Konya yöresinden gelen özel ziyaretçim (!) bu kişinin olağanüstü yeteneklerine bizzat şahit olduğunu hatta kurşun bile işlemeyecek derecede kendilerini şaşırttığını söylüyor. Hatta bir ara bunu bile denediklerini, sebebi de paylaştığı bilgilere göre hareket ettiklerinde hedefe gidecekken her defasında ipe un sermesiymiş.. 

Geçmiş uygarlıklardan bu yana TOPRAKALTI BANK'a yatan değerli madenlerin ve definelerin yerini çoğunlukla manastır görüntüsü altında yerlere çöken Ermeni Papazlar çok iyi kayıt altına almışlar. 

Adeta TOPRAKALTI BANK’ın birer şube müdürleri gibiler ancak TÜM BİLGİYİ sadece en üstteki  3 PAPAZ biliyormuş.

Yalnız bunlardan bir tanesi Müslüman olunca işler karışıyor, elinde ne kadar bilgi varsa PAYLAŞMASI GEREKENLERLE (!) paylaşıyor.. 

Özellikle Konya Bölgesi ve akabinde MERSİN’İN İLÇESİ MUT’taki (daha fazla ayrıntı veremeyeceğim ancak birkaç yıl evvel burada gazetelere de yansımış bir erkek cesedi bulundu) BİNLERCE TON altının yerini dahi gösteriyor..

İşin içine kripto Ermeni üst rütbeli askerler de giriyor! Helikopter getirip altınları götürmek istiyorlar ancak işler son dakika bozuluyor. 

Bu arada antik kentte (!) tiyatro çalışmaları adı altında üstelik devlet televizyonu da kullanılarak bir takım Alİ Cengiz oyunları da tertipleniyor.

KAFKASLAR, 
MEZOPOTAMYA, 
TÜRKİYE, 
BALKANLAR dâhil 4013 yerde kayıtlı TOPRAKALTI ALTIN BANKASI yatırımları (!) var.
 
Türkiye’dekiler 30 Ağustos 2022’den itibaren rahatlıkla çıkarılmaya başlanacak.. ÇÖZÜLME SÜRECİNİ bekliyorlar..

Siz bakmayın o tarihçi geçinen zevzeklere, adamın birinin bir dönem meşhur olan "rüşvetin belgesi mi olur p...... " dediği gibi, 

GİZLİ ANLAŞMALARIN, PROTOKOLLERİN RESMİ BELGESİ mi olur?.. 

LOZAN GİZLİ PROTOKOLLERİNİN yanı sıra, toplumsal bir büyü- miat da var. Büyük işler hep "atıl" kalıyor..

Özel sektörden televizyonu da olan bir grup (Sahibi Artvin dolaylarından) Konya bölgesinde altın madenlerinin yerini keşfetti.. BÖLGENİN define altınlar olarak ne derece zengin olduğunu yani TOPRAKALTI BANK’TA yatan serveti ise biliyor mu, o ayrı hikaye.. 

KONYA’DA ciddi PETROL ARAŞTIRMALARI yaptırıyor.. 

Bölgede yeni değerli kömür yatakları da bulundu..

Hatta idealar arasında Adnan Menderes’in de bu TOPRAĞIN ALTINDAKİ BANK’taki altınları bildiği, TÜRKİYE EKONOMİSİ için çıkaralım deyip işlem yapamaya hazırlandığında İNÖNÜ gibi Ermeni olduğu iddia edilen şahıs ve etrafındaki yapıları tarafından idam sürecinin başlatıldığı da iddialar arasında…


GENÇLİK İKSİRİ İLGİNÇ BİR ŞİŞE…

Ziyaretçimiz çok ilginç bir şişe de gösteriyor.

Ad ve Semud kavimleri dönemine ait olduğunu söylüyor.. Şişe ilginç ama içindeki çok daha ilginç.. 

Şişe dip dibe eklenmiş iki ağzı da olan enteresan bir şişe.. 

Bu şişeyi buldukları yerde başka şişelerde varmış ancak kazı yaptıkları sırada tavan çökünce hepsi kırılmış ellerinde bir tek bu şişe kalmış.. 

Aynısı Pentagon’da da varmış. 

Şişenin içinde olanın gençlik iksiri, hücre yenileyici bilinen 114 elementin dışında tespit edilememiş iki element daha taşıdığı iddia ediliyor..

Firavunların uzun yaşama tutkusu,günümüzün Firavunlarını da etkilemiş olmalı ki benimle buluşan şahısları Dubai’den gelen birileri (!) bekliyordu..

 Şişenin içindeki sıvının şırıngayla bir zerk edilişi bile milyon dolar dediler..

Cenab-ı Mevla; kullarını dener, hem de haşa sanki İLAHLIK SIRLARINI kaptırmış gibi öyle bir dener ki; Firavunlar kendilerini sözde ölümden kaçıyor hatta yeniyor sanır.. 

ISRAEL kelimesini KADERİNİ YENEN diyerek HZ. YAKUB’a bu iftirayı da yakıştırmadılar mı? 


CENAB-I MEVLA bunların ağızlarına bir parmak bal çalıp, kudretini nasıl istismar edip; şımarmalarını izliyor ve egolarının tavan yaptığı apansız anlarda da bir TOPAL SİNEĞİ ağızlarından burunlarından soktuğu gibi,  “ALLAH NE GÜZEL İNTİKAM ALANDIR” ayetini tecelli ettiriyor.

ESFEL-İ SAFİLİN/alçakların alçağı hallere düşürüyor.

Önümüzdeki hafta kısmetse, Türkiye'de yok denilen Elmas, zümrüt, topaz, zirkon yataklarıyla ilgili bilgiyi paylaşacağım.. 

Üst rütbeli bir askerin (!) AFYON'da arabasına aldığı ve kim olduğunu sonradan tahmin ettiği geçmiş dönemde yaşamış bir evliya üzerinden ulaştığı bilgileri dinleyip, çok önemli verilere nasıl ulaştığını öğreneceksiniz..

TOPRAK ve üzerindeki her şey TOPRAKTIR...

* Hakan Yılmaz ÇEBİ
TOPLUMU AYDINLATMA HAREKETİ (TA*HA)

Bu haber 10219 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Sitemizden

Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle

Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle

Hakan Yılmaz Çebi ve Ahmet Maranki Beyaz Masa Sohbetleri 03.01.2019

Hakan Yılmaz Çebi ve Ahmet Maranki Beyaz Masa Sohbetleri 03.01.2019 Beyaz masa programının bütün kaydını izleyebilirsiniz..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im