Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Mossad Metafiziği Ülkemizde Nasıl Kullanıyor ?

Mossad Metafiziği Ülkemizde Nasıl Kullanıyor ?

Tarih 04 A?ustos 2011, 16:50 Editör

Mossad ülkemizde ki bazı istihbarat kurumlarını ve medyumları ne şekilde kullanıyor?

31 Mayıs 2011, 15:19 Tarihinde bir okur kardeşimiz web sitemize şu yorumu düşmüş;
 
Mos-sad jit-emin içinden adam satın almış. Bazı satın alınanların altında ülke içindeki büyücülerden 5 er kişilik timler kururmuş. Aselsan da ki aintiharlar mittte ki intiharlar. Dahası ısparta da düşen uçak ve orada ölen fizik mühendisleri onlar çok önemli ve büyük bir proje yürütüyorlardı sonuç alınmış ve rapor vereceklerdi ama öldüler. Daha bir çok intihar ve ölümde onların parmağı var. Daha bitmedi devletin askerin yargının hatta muhalefetin hattta ve hattta burada söyleyemeyeceğim bir çok yerden adam satın almışlar. Eğer bunlar bilinse Tü-rk-iye ve is-ra-il arasında savaş çıkar.
***
 
Elbette, bu yorumun katıldığımız ve katılmadığımız bölümleri vardır. Katılmadığımız bölümlerde bir iki cümleden ibaret... Emekli veya muvazzaf bazı askerlerin metafizikle ve medyumvari büyücüler ile olan ilişkilerini analiz ettiğimizden yorumun gerçeklik payı ağır bastığından siz halkımıza ulaştıralım istedik..
 
Buraya yazamadığımız birçok necis planlar yapan bu vatan hainleri ellerinde güç olduğunu zan ediyorlar, lakin bilmiyorlar ki, Allahu Teala istemedikten sonra adım atamazlar, O hayır ve şer ile imtihan edendir..
 
Genelde bazı maddeci gözle bakmayı sevenlere saçma bir teori gibi gelsede, konu ucu bir yerlere dokunan ciddi bir konu... O yüzden fazla derinlere inmeye gerek yok, derinlere insek biliriz elbette söylemesini..
 
Küçük bir kara parçasına sahip olan bebek katili İsrail'in dünya genelinde etkili olmasında ki en önemli etken şüphesiz metafizik gücüdür. Ülkemizde Kuran-ı Kerim'de Cin suresi ve büyü kavramı olduğu halde cinleri inkar eden sahte ilahiyatçıların varlığında metafizik konuları sulandırma konusunda görsel ve yazılı olarak çeşitli yayınlar ile, ayrıca devlet kurumları içinde ki kendilerine yakın olanlar eşliğinde metafizik konularda çalışmaların yapılmaması anlamında çeşitli planlar uygulamaktadırlar.
 
Metafiziği toplum mühendisliği alanlarında da etkili bir şekilde kullanan İsrail, Ortadoğuda ve ülkemizin Güneydoğu'sunda yaşananlar karşısında bir hayli mutlu olsa gerek...
 
Kısaca şunu söyleyebiliriz ki; şerefini şeytana ve paraya satmışlar necis işleri kullanarak bu topraklara ihanetlerinin bedelini elbet bir gün ödeyecekler, kimin kötülüğü yanına kalmış; Firavunlar, Nemrutlar helak olmadı mı??
 

Kim zerre miktarı iyilik yapmışsa onu görür. Kim de zerre miktarı kötülük işlemişse onu görür. (Zilzal Suresi 7-8. ayetler)

 
Kimse Firavun olmayada kalkmasın, İstanbul'lar da medyumlar ile İsrail'e maşalık ve vatana ihanet seneryoları yaparken, hak tarikatlara, Allah'ın dostum ve Peygamber (sav) Efendimizin varisim diyerek övdüğü Evliyaları karalamak ve yanlış lanse etmeye çalışarak insanların doğru yolu bulmalarına engel olmak için, insanoğluna düşmanlığı Kuran-ı Kerim'de tescillenmiş iblis şeytanın ülkesi bebek katili İsrail'in emirleri doğrultusunda Müslüm Gündüz'leri, Ali Kalkancıları, sahte mehdileri, sahte mesihleri, sahte şeyhleri, satılmış din adamlarını, sahte tarikatları piyasaya sürüp ülkemizde bilgi kirliliği oluşturmanız ayrıca hak olan tarikatlarıda sindirmeye çalışmalarınız ile sizlerinde vatan hainliği tescillenmiştir...
 
Metafizik kontrole alınan bazı politikacılara attırılan imzalar sonrasında, nasıl imza attık diye şaşıran o politikacıların haline ne demeli?
 
En barizinden BDP nasıl girdi sanıyorsunuz meclise?
 
Ne oldu, maşası olduğunuz bebek katili İsrail'in elini güçlendirecek darbe planlarınızda tutmadı değil mi?
 
Metafizik kontrolünüzde olan pkk meclis kadrosu BDP ile yapmak istediklerinizide bir bir uygulamaya çalışıyorsunuz??
 
Neyse fazla boş konuşmaya gerek yok, biz sizleri çok iyi biliyoruz... Biz hep boş konuşur, elinde imkan olan korkaklarda dolu konuşur değil mi ?
 
Hiç konuşmayalım dedik ama konuşmuşuz Ya Hu!

Ey Evliyaya düşmanlık yapanlar, masonikler ve maşaları, görsel lağım kanalları ve kapalı ödeneği kullanan tarihsiz kişiler siz, "Her kim benim veli kullarımdan birisine düşmanlık ederse, muhakkak ben ona harp açar (dostumun intikamını) alırım. (Buhari)" kudsi hadisinin muhatabı olduğunuz için hep kaybetmeye mahkumsunuz, zaten kaybediyorsunuz herşey ortada değil mi?

Doğuda yeteri kadar izlenemeyen ve takip edilemeyen bebek katili israil'in maşası pkk, vatan evlatlarını şehit ederken, sizler binlerce insanın bataklıktan kurtulmasına, edepli ve ahlaklı bir insan olmasına vesile olan, Peygamber Efendimiz (sav) soyundan olan mübarek zatları takip ettiren dış unsurların maşalığını gayet iyi yapıyormuşsunuz ki, Bilvanis köyünde ki fasulye, nohutları istihbarat adı altında toplayarak, milyarlarca lira tutarında ki uçak yakıtlarını boşa harcamalarınıza bir çift cümlemiz vardı, ama biz sizlerin seviyesine düşmek istemiyoruz..
 
Kim olursa olsun tövbe etmediği sürece, Ümmeti Muhammede ve bu topraklara ihanetin bedelini ergeç ödeyecektir, ama dünya ama ahiret...
 
Azda olsa doğru yolda olanları tenzih ederiz...
 
Özellikle, TSK ve İç İşleri Bakanlığı bu konuya ciddi anlamda kafa yormalıdırlar. TSK ile zor görünüyor ama devletimizin diğer güvenlik kurumları müspet anlamda çalışmalar yapmak zorundadırlar... Bu vebal onlarındır...
 
Allahu Teala ülkemizi görünen ve görünmeyen düşmanın şerlerinden muhafaza eylesin. Amin.
 
Selam ve dua ile.

Bu haber 18666 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Metafizik

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ?

İntihar edenler çoğaldı ve nedenleri ? İntihar edenlerin çoğalmasında ki etkenlerden en önemlisi yaşayamadıkları DİN'dir !

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği

Müslüman Temizliği, Sihir-Büyü Kirliliği Günümüz dünyasına ışık tutan bir yazı..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im