Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Kobani Eylemleri


Açıklama: İşin özünü anlatan gerçekler...
Kategori: İstihbarat
Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2014
Geçerli Tarih: 28 Temmuz 2021, 01:35
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/detay.asp?haberID=307


Aylar önce bu yazıyı "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Gezi Parkı Eylemleri.." başlığı altında yayınlamıştık, şimdi ise "Metafizik Kuşatmanın Numunelerinden: Kobani Eylemleri" başlığı altında tekrar yayınlıyoruz.. İradesini şeytana satmış insanların yaptığı eylemlere kısa bir bakış. Ulusal gündemde Kobani eylemleri ile bilinen eylemler..

Şehrin esas ismi Ayn el-Arab (Arapça: عين العرب, Kürtçe Kobanê veya Kobanî - Kubanlı) Suriye'nin Halep İli'nin, Ayn el-Arap İlçesi'nin merkezi olan şehirdir. Ayn el-Arap 54.681 kişilik bir nüfusa sahiptir. Ayn el-Arap'ta, nüfusun çoğunluğunu Kürtler oluşturmaktadır. Aynı zamanda kentte önemli oranda Türkmen (%5), Arap (%5) ve Ermeni (%1) de yaşamaktadır.[Vikipedi]

"Işid nasıl ki ehli sünnet olmayan itikadı ile dış tehdit ise, bu olayları bahane ederek devletimizin güvenlik güçlerine saldıran, devlet malına zarar verenlerde iç tehdittir. "

İşte 03.10.2013 tarihinde eklediğimiz yazı:

Sitemizi ilk kurduğumuz dönemde "Ülkemizin Metafizik Kuşatılma Haritası" başlıklı bir yazı yayınlamıştık. Hukuki ve çeşitli bazı özel nedenlerden dolayı, bu yazının devamını yayınlamadık. Bunu ise, Milli ve Manevi değerlerden uzak olan güvenlik, istihbari kadroların becerisizlikliğine atfettik.  Son güncel olaylardan olan Gezi Parkı Eylemleri hakkında da kısa bir kelâm etmek istedik.
 
 
Olay açık net görülmektedir ki; Gezi Parkı Eylemlerinin altında yatan gerçek İslamiyete düşmanlıktır... Birileride gaza gelip bu düşmanlığa ortak oluyor... Din düşmanlarının organize bir harekatıdır... Gezi Parkı bahane... Şeytanın ağına düşürdüğü ve dış güçlerin zehirley
ip dinden uzaklaştırdığı dimağların toplu bir hareketidir, Gezi Parkı eylemleri... 

Sözün özü: Vatan hainliğinin, Milli ve Manevi değerlere düşmanlığın dışa vurduğu bir hareketlenmedir bu eylemler.. Pkk'lısının, solcusunun kol kola vatana ihanetin eylemini gerçekleştirdiği yerdir, Gezi Parkı eylemleri.... Dedik ya, Gezi Parkı bahane....

Buna alet olanlar, gerek bu dünyada gerek ahirette, bunun hesabını vereceklerdir. Bu dünya kendi başına yaratılmadı değil mi? 

Hesap görücü olarak ALLAH (cc) yeter... O'ndan (cc) başka ilah ve yaratıcı yoktur..

Ey gafil, Ebu Cehillerde uğraştı bu nuru söndürmek için, ama helak oldu gitti... 

"Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor." (İbrahim suresi, 42. ayet)Bir sayfada yapılan yorum:

Vatan hainliğinin yeni adı Kobani eylemleri.. Irkçılık dinimizde yasaktır, herkes takvasına göre değer görür.. Kobani'de ki mazlum kürt kardeşlerimizi istismar edecek kadar hainsiniz, gözünüz dönmüş. Onlara dua edip yardımlar edeceğinize istismar ediyorsunuz. Ülkemiz yardımını ırk gözetmeden herkse yapıyor. Şu güzel ülkemizi bu hale getirenleri Allahu Teala ıslah eylesin, Kobani'de vehabi Işid'e ses çıkaramayan vatan hainleri ülkemizi karıştırmak istiyor, birazcık erkekliğiniz var ise gidin Kobani'ye Işid'e karşı savaşın.. Allahu Teala sizleri tez zamanda içten eritsin, perişan etsin, ıslah etsin. Amin.

Aşağıdaki bazı resimler olayı özetliyor sanırım:


MetafizikMerkez.org sitesinden alıntıdır.