Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı!


Açıklama: Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı hakkında kısa bilgi..
Kategori: Metafizik
Eklenme Tarihi: 01 ?ubat 2011
Geçerli Tarih: 19 Temmuz 2024, 08:51
Site: Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
URL: http://www.hakanyilmazcebi.com/detay.asp?haberID=183


Sevgili arkadaşlar, Medyumlar-cinciler denen sömürü batağı hakkında kısa bilgi;

Bu şahısların birçoğu günümüzde artık dindarlık maskesine bürünüp inandırıcılığını arttırmak isteyerek sömürülerini daha kolay ve zahmetsiz hale getirmeye çalışmaktalar ve yine bazıları halbuki kendilerine gelenlerin CİN musallatı olmadığı halde tedavi amaçlı kendilerine gelenlere gerçekten CİN musallat ederek kendilerine geliş seanslarını çoğaltarak sömürülerine kılıf hazırlamaktalar, bu nedenden dolayı günümüzde çok sayıda bu oluşumlardan maddi-manevi zarar görenler vardır. İlerleyen zamanlarda web sitemizde konuyla ilgili yaşanmış anılar ve bilgiler paylaşılacaktır.

Yurtdışında devlet bünyesinde veya devlet tarafından desteklenen onlarca metafizik alanda açık-gizli kurumlar hatta üniversitelerde bölümler var iken, ülkemizde bu konuda büyük bir eksiklik bulunmaktadır ve bu alanda olduğunu iddia edenlerden akademisyen-yazar v.b gibilerinin birçoğunun da maalesef büyük zaafiyetleri bulunduğundan somut adımlar atılamamaktadır ve onların yüzünden de işi sulandırma noktasında bir takım odakların ellerine de koz geçmektedir.

Tabii, onda bir bile olsa iyi niyetli olanlarını tenzih ederiz..

Bu konuda veya medyumluk adı altında insanları maddi-manevi sömüren kişiler ile yaşadığınız anılarınız varsa bilgi@hakanyilmazcebi.com adresine yazabilirsiniz.