Araştırmacı Yazar Hakan Yılmaz Çebi Web Sitesi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HAZIR KITA

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

DESTEK

DİN VE VATAN

BÖLÜNMEYE KARŞI UYANDIRAN SİTE..
"Sizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun." (Al-i İmran -104)

www.reddiyeler.com
Vatan Gazatesi Röportajı

Vatan Gazatesi Röportajı

Tarih 01 Ekim 2014, 14:31 Editör

VATAN GAZETESİNDEN ARDA USKAN'IN KARA DİVAN KİTABI ÜZERİNE HAKAN YILMAZ ÇEBİ VE ORKUN UÇARLA YAPTIĞI İLGİNÇ RÖPORTAJ.

VATAN GAZETESİNDEN ARDA USKAN'IN KARA DİVAN KİTABI ÜZERİNE HAKAN YILMAZ ÇEBİ VE ORKUN UÇARLA YAPTIĞI İLGİNÇ RÖPORTAJ. BU RÖPORTAJDAN KISA BİR SÜRE SONRA USKAN GÖREVİNDEN AYRILMAK ZORUNDA KALDI...

 

Genelkurmay Metafizik Çalışmaları Yapıyor mu?

 

Turgut Özal'ın beyni yıkandı ? Genelkurmay metafizik çalışmalar yapıyor mu? MOSSAD, kara büyü ile mi çalışıyor? Hz. Muhammed Türk müydü? Metal Fırtına'nın yazarı Orkun Uçar bu kez Hakan Yılmaz Çebi ile birlikte yazdığı Kara Divan adlı yeni kitabında akıl almaz sorulara yanıt arıyor.

• Burak Turna ile birlikte yazdığınız Metal Fırtina ile zirveye çıktınız. Şimdi de Hakan Yılmaz Cebi'yle birlikte yazdığınız Kara Divan... Yeni kitap neyi anlatıyor?

Gelecekte bir kaos görünüyor ve geçmişte bunun izleri, nedenleri var. Yani soğuk savaş bitti ve dengeler hâlâ oturmadı. Bu kaosu aydınlatmak için geçmişi iyi algılamak lazım. Bu kitap, resmi tarihin yanlışlarına karşı bir giriş kitabı aslında.

• Hakan Yılmaz, kitapta bolca geçen "metafizik" için "istihbarattan bir bilim dalıdır" diye söz ediyor. Sizin için de böyle mi?

Biz ne kadar bazı konuları bu metafiziktir, faldır, büyüdür diye aşağlasak da ülkelerin gizli teşkilatları bunlara o kadar önem veriyor ki... Mesela nükleer bombaların rotalarının değiştirilmesi üzerine çalışan medyum grupları var. Veya kitapta açıkladığımız gibi medyumlar arası çok ilginç metafizik savaşlar var.

• Açıkladığınıza göre emin olmanız gerekir. Bu bilgileri nereden elde ediyorsunuz?

Bize gelen bir takım istihbaratlar oluyor. Mesela Türk istihbaratı içinde de böyle çalışan gruplar var.

• Türk istihbaratı derken Emniyet ya da MİT'ten mi söz ediyorsunuz?

Tam olarak ona mı bağlı bilmiyorum ama böyle bir durum söz konusu. Metal Fırtına'yı yazdıktan sonra da "kanıtlarınız" nedir diye sordular? "Ben bir yazarım, bilim adamı ya da araştırmacı değilim" dedim.

• Metal Fırtına bir kurguydu. Bu kitap farklı... Mesela MOSSAD'ın büyü ve metafizik istihbaratla dünyayı yönetmeye çalıştığına dair iddialar var?

Bunlar İsrail'in kültürel kökeninde dışlanmış şeyler değil ki zaten. Onlar peygamber olarak bildiğimiz Hazreti Süleyman'ı bir büyücü olarak sunuyorlar. Bu anlamda ben metafizik olgulara da inanıyorum.

• Kitabı birlikte yazdığınız Hakan Yılmaz, İsrail'in yaydığı bir enerjinin Turgut Özal'ı etkilediğinden söz ediyor. Hatta Genelkurmay da kontr enerji vermiş...

Ben kanıtını görmeden inanmam, hemen de reddetmem. Kimileri cinlere inanmaz ama bu Kuran'da var. Hakan'ın İsrail ile ilgili anlattığı şeyler bana yabancı gelmiyor.

• Peki Genelkurmay'da böyle bir çalışma var mı?

Ben olduğuna inanıyorum. Saygın Ersin'in "Zülfikârın Hükmü" ve "Erbain Fırtınası" kitapları, Genelkurmay'ın içinde bulunan ve metafizik olaylarla ilgilenen bir 12'nci daireden bahseder.

• Kara Divan'a dönersek... Orada ilginç soru işaretleri var. Mesela Hazreti Muhammed'in Türk soyundan geldiğinin gizlenmesi gibi... Birileri mi engel oluyor?

Soğuk savaş bitince bu sefer dinlerarası çatışmayı ortaya attılar. Amerika ve ingiltere, müslüman Türk dünyası adına konuşacak halife çıkarmaya çalışıyor. Türkiye'den buna pek gönüllü çıkmadı ama arap dünyasında bir yapılanma var. Ama onlar da tüm İslam dünyası adına konuşabilecek isim çıkaramıyorlar.

• Yani bu durum kanıtlanırsa Müslüman aleminin Vatikan'ı gibi mi olacağız?

Nasıl bir sonuca gider bilemiyorum. Sadece bir gerçeği ortaya koymaya çalışıyorum.

• Siz Hz. Muhammed'in Türk olduğuna inanıyor musunuz?İnanıyorum ama geçen gün Aytunç Altındal'ın televizyonda bir konuşmasına şahit oldum. Ben bile korktum. 1970'li yıllarda mason gruplar şöyle bir karar almışlar. Demişler ki, "Bir önceki yüzyıl materyal dünyasıydı, şimdi o gerçeklerin gerçek olmadığını açıklamalı." Yani "90'larda şu tür kitaplar çıkacak, medya böyle olacak, şimdiye kadar bildiğimiz her şey yanlıştı desinler." Ben düşünüyorum da acaba o kaynaktan mı yönlendirildik. Mesela biz Metal Fırtına'yı "Amerika ile Türkiye ilişkileri gergin" diye kendimiz düşünerek mi yazdık yoksa metafizik yöntemlerle yönlendirildik mi? Şaka bir yana, bundan bile şüpheleniyorum.

"GELECEĞİNİ BANA SORAN AJANLAR VAR..."

• Peki bu kitaplardaki iddiaların daha fazla satış yapmak için ortaya atılmadığına nasıl inanalım?

Kara Divan üzerine konuşursak, bu zaten çok satsın niyetiyle basılmadı. Hakan'la konuştuğumuz konular ilginç gelmişti. Benim iddialı ve satışa yönelik kitaplarım yeni çıkacak olan Derin İmparatorluk, Metal Fırtına 3 ve Deccal... Metal Fırtına 3 için yüzlerce istihbaratçı mail yazdı bana. Ajanlar bile temas kurmaya çalıştı. Hatta biri şöyle diyor: "Ben ikili oynayan bir ajanım, bizim durumumuz ne olacak?"

• Geleceğini size soruyorsa ne biçim ajanmış o?

Ajan dediğim bir aracı... Bu çarkta sadece bir dişli...

"ÖZAL'I DA KONTROL ALTINA ALDILAR"

• Nedir metafizik istihbarat?

Özellikle tasavvuf bilgilerine dayalı bir bilim dalı.

• Casusluk alanında da kullanılıyor mu?

Sadece biz değil, Dünyanın bütün ciddi istihbarat merkezleri bundan yararlanıyor. İsrail devletinin oluşmasında büyü ve metafizik istihbarat verileri vardır. İsrailoğulları, Kral Süleyman zamanından sonra yeryüzünü büyüyle, metafizik istihbarat kaynaklarıyla yönetti.

• Şimdi MOSSAD da böyle mi çalışıyor?

Aynen öyle çalışıyor. Metafizik istihbaratçılar özel gün ve ayda doğan çocuklardan seçilir. Bu negatif metafizik savaşçılara "Habis Erhava" denir. Yani pis, kirlenmiş ruhlar. Kara büyü ve teknolojik imkanları da kullanarak dünya liderlerinin çoğununun beyin frekanslarına giriyorlar.

• Bizim liderlerin de beyin frekanslarına giriyorlar mı? Tayyip Erdoğan'ın, Deniz Baykal'ın falan...

Turgut Özal döneminde bir ara Genelkurmay Başkanlığı, Çankaya köşkünün etrafında adlandırılmayan dalgalar buldu. Özal hemen Çankaya'dan çıkarıldı, zihin frekansları kontrol altına alındı.

• Yoksa beyninde o dalgalarla mı gitti rahmetli?

Rahmetli kontr güçler tarafından desteklendi, zihni kurtuldu. Harp akademilerinde kullanılıyor bu yöntemler.

Vatan/Arda Uskan

Bu haber 4160 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Sitemizden

Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle

Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle Beyaz TV Her Açıdan 5 Kasım 2019 Tek Parça İzle

Hakan Yılmaz Çebi ve Ahmet Maranki Beyaz Masa Sohbetleri 03.01.2019

Hakan Yılmaz Çebi ve Ahmet Maranki Beyaz Masa Sohbetleri 03.01.2019 Beyaz masa programının bütün kaydını izleyebilirsiniz..

(c) 2008 - 2015 Sizde Ümmeti Muhammed yararına hayırlı küçük bir iş yapmak istiyorsanız yazıları sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! Gayret, samimiyet ve aşk bizden tevfik Allah'tan! (cc) Sitemizden alınan yazı ve dosyalar, ticari amaç gütmeksizin, değişik istemediğimiz amaç ve çıkarlar uğruna kullanmaksızın, yazar ve site ismimiz kaynak gösterilmek şartıyla yayınlanabilir! Aksi halinde tüm yasal haklarımızı gizli tutmaktayız!
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Alt Yapy: MyDesign - Dizayn ve Hosting: Ri-Mer Bili?im